ŽIVELNÉ ŽENY

Taneční uskupení 5 žen různých věků a energií, které tančí raději improvizovaně než organizovaně. Tančíme spolu už sedmým (!) rokem a baví nás to čím dál tím víc. V tanci nás přitahují témata, která mají nějakou nosnou myšlenku. Prošly jsme divokým  tancem Živlů (o povaze živlů, jejich naprosté odlišnosti a zároveň samozřejmosti jejich souhry),  zhostily se tématu Cyklické ženy tak, aby bylo trochu odlehčenou formou pochopitelné i mužům a ženám, které se s ním ještě nepropojily (prožitkově naučné taneční zpracování tématu 4 fází ženského menstruačního cyklu, kterými žena v průběhu měsíce prochází. Panna, Matka, Čarodějka a Vědma). 

V  květnu 2019 jsme dokončily choreografii (ne)SEBELÁSKY, která zpracovává téma sebeodmítání, sebekritiky a sebepřijetí. Protože je to téma nelehké a velice osobní, bylo třeba s ním pracovat oooopatrně a pozvolna :-). 

Naší další metou, kterou jsme prošly v předchozích dvou covidových letech byly  "Čakrové tance" aneb "HRA O JABLKO :-). První až pátou čakru jsme prožily a protančily (a prozpívaly) v premiéře na představení v červnu 2021. 

Další želízko v ohni se ukulo na jaře 2022 - PRO ZEMI - tolik aktuální téma na všech různých úrovních.  

V letošní sezóně 22/23 pracujeme na vlastním prvním "celovečerním" kousku!! "IntiMyTy" - všichni se máme na co těšit. Naše obllíbená aktivita - v tanci zpracováváme svá velmi osobní témata, a chceme jimi projít tanečním krokem a vítězně!! 

IntiMyTy

REPRÍZA - 28. ÚNORA 2024 - v Moving Station, Plzeň  - NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 24.1.

VSTUPENKY LZE KOUPIT PŘES TLAČÍTKO NÍŽE

náš fcb - "Živelné ženy" najdete  ZDE 

Živelné členky:

Kateřina Venuše Štětková 

Kateřina Vojtová Kašparová

Petra Thea Sebastian

Alena Jiráčková

Martina Petrakovičová