Kateřina Venuše Štětková

(DJ Venus při vytváření hudebního a bezpečného prostoru pro váš tanec, zejména na platformě Mixcloud)


osobní stránky - www.tanecnicezivotem.cz

Co dělám?

Léčivý tanec, prožitkové tančírny, InFlow vědomý tanec, Medicína tance, Živelné ženy, KMEN, Kruhy moudrosti, programová produkce Spirály, přechodové rituály na míru, blog Spirály, moderování akcí.

Mám také své osobní stránky Tanečnice Životem, kam se dostanete TUDY

Tanci se věnuji celoživotně, ale volnému tanci a jeho potenciálu se věnuji intenzivně a s láskou již 13 let. Kromě tančíren InFlow, pořádám intenzívní taneční víkendy, spolutvořím taneční sdružení Živelné ženy a vedu divadelně taneční projekt KMEN. Tančila jsem v tanečním divadle Bílá Velryba a v roce 2021 a 2022 jsem se zúčastnila tanečního projektu Jáma Lvová Unlimited v rámci Tance Praha. Spolupracovala jsem na mezinárodním projektu Tanec pro vodu (GWD). V letech 2016-2018 jsem vystudovala na pražské HAMU taneční a pohybovou výchovu a prošla mnoha pohybovými a seberozvojovými semináři. Protože jsem poslechla svou touhu a volání, dala jsem v Plzni základ prostoru Spirála.

Tanec je má kořenová vášeň, moje modlitební i meditační cesta a můj lék na všechno. Pevně věřím, že prožitkem skrze hudbu, pohyb a tělo můžeme leccos zjistit a poléčit - ráda toto poselství ve všech formách tance předávám dál.