RITUÁL INDIÁNSKÉ POTNÍ CHÝŠE INIPI 

RITUÁL POTNÍ CHÝŠE INIPI v prosinci

2.12.2023 - Botanická zahrada Bečov nad Teplou 

a

16.12.2023 klášterní zahrada Chotěšov, Klášterní 69

vždy

od 10.00 do cca 17.00

s Davidem Štětkou

Prosincový sestup do temnoty, usebrání se a klidu lze krásně zpracovat v rámci rituálu potní chýše. V případě potní chýše v Chotěšově, která je blíže zimního slunovratu, je tma nejhlubší a světlo nejvzdálenější. Je dobré ho hledat uvnitř sebe a chýše tomu může velice pomoci.  

Pobyt v chýši i její příprava přináší možnost úplně se zastavit a na okamžik naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Zjistit, jak se vlastně cítí, co mu chybí a kam chce směřovat. Takovou příležitost je dobré nepropásnout. Sejdeme se na místě, tj 2.12. v Bečově nad Teplou v botanické zahradě nebo  16.12. v klášterní zahradě v Chotěšově, kde společně připravíme a prožijeme prastarý indiánský rituál. Je třeba se sejít včas, protože společně připravujeme oheň i chýši, což je nezbytnou součástí celé události a propojení se s celou skupinou.

S sebou: muži - trenýrky, bavlněné tričko / ženy - bavlněné šaty nebo sarong, starou karimatku na sezení, malý ručník do chýše, velký potom na utření, drobný osobní předmět na oltář Inipi

Příspěvek na technické zabezpečení je 500 Kč.   

Přivezte s sebou něco dobrého (pomazánku, sýr, chléb, ovoce, buchtu apod.) na společné posezení u jídla po skončení rituálu.

PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNÉ! Pokud se přihlásíte a pak nebudete moci přijít, dejte včas vědět, kapacita je omezená. 

PŘIHLÁŠKA NA CHÝŠI