ŽIVELNÉ ŽENY

Taneční uskupení 4 žen různých věků a energií, které tančí raději improvizovaně než organizovaně. Tančíme spolu už druhým rokem a baví nás to čím dál tím víc. V tanci nás přitahují témata, která mají nějakou nosnou myšlenku. Prošly jsme divokým  tancem Živlů (o povaze živlů, jejich naprosté odlišnosti a zároveň samozřejmosti jejich souhry),  zhostily se tématu Cyklické ženy tak, aby bylo trochu odlehčenou formou pochopitelné i mužům a ženám, které se s ním ještě nepropojily (prožitkově naučné taneční zpracování tématu 4 fází ženského menstruačního cyklu, kterými žena v průběhu měsíce prochází. Panna, Matka, Čarodějka a Vědma). 

V současnosti pracujeme na choreografii (ne)SEBELÁSKY, která zpracovává téma sebeodmítání, sebekritiky a sebepřijetí. Protože je to téma nelehké a velice osobní, pracujeme s ním opatrně a pozvolna :-). 

NEJBLIŽŠÍ VYSTOUPENÍ: 

29.5. - "ŽENY" - MOVING STATION PLZEŇ   (ne)sebelásky

15.6. - Chebské dvorky - CHEB (živly + módní přehlídka)

16.6. - festival AVATAR v Plzni (živly impro a cyklická žena)

22.6. od 19.00 - LOVE FESTIVAL V PLZNI (ne)sebelásky

3.8. - Bečov nad Teplou

náš fcb - "Živelné ženy" najdete  ZDE 

ŽIVLY

premiéra vystoupení leden 2017

CYKLICKÁ ŽENA

(na fotografii fáze Čarodějky)

premiéra vystoupení červen 2018

fáze Vědmy

(ne)SEBELÁSKY 

v intenzivní přípravě

plánovaná premiéra pozdní jaro 2019

Kde už jsme vystoupily: Festival letem světem v Plzni (leden 2017), Taneční večer ŽENY - Moving station v Plzni (červen 2017), LOVE festival v Plzni (květen 2018), Taneční večer ŽENY - Moving station v Plzni (červen 2018), Vernisáž obrazů Ivany Mrázkové v Plzni (červenec 2018), Zázračná planeta Země - Bečov nad Teplou (srpen 2018), Festival Cesta žena - matky v Plzni (říjen 2018), 1. Waldorfský ples v Plzni (únor 2019)  

TRÉNINKY

nepravidelné čtvrtky od 17.30 v KD Jas, případně nedělní odpolední soustředění

Členky:

Katka Štětková 

 Markéta Bachová

Katka Vojtová

Petra Sebastian