InFlow - VĚDOMÝ A SVOBODNÝ TANEC

InFlow - vědomý a svobodný tanec 

otevřený večer bez nutnosti přihlášek

s Kateřinou

Po mnoha letech, kdy jsem provázela prožitkovými tančírnami čistě spontánního tance, bez jakéhokoliv vedení a vstupů, jsem intenzivně ucítila potřebu změny.

Přes mé kreativní vnitřní rádio :-) si mě našel trochu nový způsob spontánního a vědomého tance a rovnou si s sebou přinesl i název "InFlow". InFlow má mnohé možnosti významů, jako třeba independent flow (nezávislý proud) nebo inflow (příliv či přítok) nebo in (the) flow (v proudu). Jak je vidět, je to něco tekutého, něco pohyblivého a něco nezávislého.

Vstupuji tedy tímto do nového proudu. Přijímám skutečnost, že se můj styl vyvíjí a mění, že nic není statické a že můj postoj nemusí být pořád a navždy ten stejný. Vstupuji do proudu, který mě dříve spíš odrazoval, ale podle všeho jsem si sama potřebovala odtančit stovky hodin zcela volných tanců, aby přišla tahle potřeba.

Tančírny InFlow budou obsahovat na začátku volný tanec, aby se každý trochu naladil sám na sebe a na společný prostor. V další části vás budu pozvolna provázet různými cestami k vědomému prožívání vašeho těla a jeho kvalit a možností. Následující část nebo části vyplynou z té předchozí, ale budou zejména prostorem pro vaše vlastní prožitky a vnitřní cesty podporované znovu jen hudbou a energií spolutanečníků.

Už se na vás a nový proud velice a převelice těšííím :-)

Cena večera je 250 Kč

Na sebe pohodlné taneční oblečení a s sebou chuť, vnořit se do klenotnice svého těla a duše

MÁM DOTAZ K INFLOW NEBO SE CHCI PŘEDBĚŽNĚ PŘIHLÁSIT