PROŽITKOVÉ TANČÍRNY

Není třeba se předem přihlašovat, jedná se o otevřené taneční večery vždy od 17.30 do cca 19.30
CENA  220 Kč za večer, pokud není uvedeno jinak
!! OD ŘÍJNA BUDOU TANČÍRNY VE ČTVRTEK !! DLE PROGRAMU 

Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé a nejisté je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními. Tančírny mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek. Na sebe pohodlné taneční oblečení, na nohy tenké ponožky :-) nebo tenké taneční botky, nebo na boso

INTENZIVNÍ SADA LETNÍCH PROŽITKOVÝCH TANČÍREN Vol I

s Katkou
16., 17., 18. července vždy od 18.00 

Tradiční letní možnost naplno se ponořit do tance a nechat se unést. Můžete přijít jen na jeden večer, ale ideální jízda je na všechny tři. Plánujeme tančit všechny večery venku. MÍSTO JEŠTĚ OZNÁMÍME. Možná i s živou hudbou. V případě špatného počasí bude tanec v sále v KD Jas.  

Cena jedné tančírny je 220, cena za 3 tančírny hrazená předem je 600 Kč. 

INTENZIVNÍ SADA LETNÍCH PROŽITKOVÝCH TANČÍREN Vol II

s Markétou
13., 14. a 15. srpna vždy od 18.00

Druhá letní možnost naplno se ponořit do tance :-). Pokud bude možnost, zase se bude tančit venku. V případě špatného počasí v sále v KD Jas. 

PŘIHLÁŠKA NA TANČÍRNU 

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.