PROŽITKOVÉ TANČÍRNY ("open class")

Většinou není třeba se předem přihlašovat, jedná se o otevřené taneční večery vždy od 17.30 do cca 19.30, sledujte informace u jednotlivých událostí.

ZIMNÍ SLUNOVRATOVÁ TANČÍRNA 

s KaVa 15.12.2022 od 17.30

Tanec, hudba, rituál k zimnímu slunovratu. To vše z kuchyně KaVa. 

Těšíme se na vás

KaVaNOVOROČNÍ InFlow TANČÍRNA S CESTOU BUBNU

5.1.2023 OD 17.30

s Kateřinou

Zvu vás ze srdce na velmi tradiční novoroční InFlow tančírnu intuitivního tance. Kde se nejen rozpohybujete po líných svátečních dnech, setkáte se s ostatními milými tanečníky a ještě si v závěru tančírny můžete dojít pro svou novoroční vizi s podporou prastaré šamanské Cesty Bubnu. Na sebe vrstvené oblečení kvůli teplu a navíc teplé ponožky a tenkou deku na závěrečný rituál. Přihlášky předem jsou kvůli kapacitě nutné. Novoroční cena: 250- Kč :-)  VÍCE O PROŽITKOVÝCH TANČÍRNÁCH VOLNÉHO TANCE

Kořenová aktivita prostoru Spirála. Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé a nejisté je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními.

Tančírny volného tance s KaVa mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek.

InFlow tančírny s Kateřinou obsahují na začátku volný tanec, aby se každý trochu naladil sám na sebe a na společný prostor. V další části budete provázeni různými cestami k vědomému prožívání vašeho těla a jeho kvalit a možností. Následující část nebo části vyplynou z té předchozí, ale budou zejména prostorem pro vaše vlastní prožitky a vnitřní cesty podporované znovu jen hudbou a energií spolutanečníků.

Na sebe pohodlné (v zimě vrstvené) taneční oblečení, na nohy tenké ponožky :-) nebo tenké taneční botky, nebo naboso. Vodu na pití. Šátek na zavázání očí.

Cena tančírny je 250 Kč, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK

PŘIHLÁŠKA NA TANČÍRNU