PROŽITKOVÉ TANČÍRNY ("open class")

Většinou není třeba se předem přihlašovat, jedná se o otevřené taneční večery vždy od 17.30 do cca 19.30, sledujte informace u jednotlivých událostí.

InFlow tančírna s Kateřinou

SLUNCI NAPROTI

7.12.2023 od 17:30

Začátkem prosince již tradičně přivolávám v tanci slunce zpět. Nebo mu alespoň chodím naproti. 

Protančíme se ze tmy do světla, do slunce. Můžeme přitom vnímat vlatní vnitřní tmavé kouty a koutky a jejich prosvětlení slunečními paprsky a nadějí, spolu s hudbou slunečných zemí. 

V samotném závěru si společně zazvučíme, možná i zatančíme jeden oslavný kruhový taneček.

Těším se na vás moc

Kateřina

Tančírna s KaVa

SLUNOVRATOVÁ
21.12.2023 OD 17.30

Nestává se moc často, aby vyšla tančírna přesně na den zimního slunovratu a proto si říká o řádnou pozornost. Tančírna bude speciální v tom, že kromě hlavního tanečního hodinového bloku, kdy se z temnot vnějších i vnitřních rozsvítíme a proplujeme plynule k Oshově dynamické aktivní meditaci, ta nám pomůže rozhýbat tělo i emoce, rozproudit životní energii, vypustit napětí a uvolnit se. Dynamická meditace je velmi silným nástrojem, jak se dostat skrze vrstvy našeho podmínění až k jádru našeho žití - čisté energii, k čistému vědomí, k čistému Já. A takto pak posíleni sami sebou s otevřenými srdci vstoupíme vstříc svátečnímu konci roku.Oshovku jsme Vám při jarní tančírně slíbili a tak do konce roku ještě slib plníme :). KaVa
VÍCE O PROŽITKOVÝCH TANČÍRNÁCH VOLNÉHO TANCE

Kořenová aktivita prostoru Spirála. Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé a nejisté je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními.

Tančírny volného tance s KaVa mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek.

InFlow tančírny s Kateřinou obsahují na začátku volný tanec, aby se každý trochu naladil sám na sebe a na společný prostor. V další části budete provázeni různými cestami k vědomému vnímání vašeho těla a jeho kvalit a možností. Následující část nebo části vyplynou z té předchozí, ale budou zejména prostorem pro vaše vlastní prožitky a vnitřní cesty podporované znovu jen hudbou a energií spolutanečníků.

Na sebe pohodlné (v zimě vrstvené) taneční oblečení, na nohy tenké ponožky :-) nebo tenké taneční botky, nebo naboso. Vodu na pití. Šátek na zavázání očí.

Cena tančírny je 250 Kč, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK

PŘIHLÁŠKA NA TANČÍRNU