PROŽITKOVÉ TANČÍRNY ("open class")

Většinou není třeba se předem přihlašovat, jedná se o otevřené taneční večery vždy od 17.30 do cca 19.30, sledujte informace u jednotlivých událostí.

Kořenová aktivita prostoru Spirála. Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé a nejisté je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními. 

Tančírny volného tance s KaVa mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek.

InFlow tančírny s Kateřinou obsahují na začátku volný tanec, aby se každý trochu naladil sám na sebe a na společný prostor. V další části budete provázeni různými cestami k vědomému prožívání vašeho těla a jeho kvalit a možností. Následující část nebo části vyplynou z té předchozí, ale budou zejména prostorem pro vaše vlastní prožitky a vnitřní cesty podporované znovu jen hudbou a energií spolutanečníků.

Na sebe pohodlné (v zimě vrstvené) taneční oblečení, na nohy tenké ponožky :-) nebo tenké taneční botky, nebo naboso. Vodu na pití. Šátek na zavázání očí.

Cena tančírny je 250 Kč

KAKAO InFlow tančírna s Kateřinou

3.2.2022 od 17.30

SVĚTLO

Den po Hromnicích, kdy už vnějšího světla přibylo o hodinu! se přijďte roztančit v tančírně InFlow, pobýt sami se sebou, s ostatními a rozsvítit své vnitřní světlo :-).

Vstup do tanečního setu zahájíme tentokrát  s podporou ceremoniálního kakaového nápoje, který nás zavede hlouběji do vlastního těla a podpoří naší taneční cestu. 

Cena večera výjimečně 300 Kč.

Přihlášky předem dole přes formulář kvůli kapacitě.

Těším se na vás

Kateřina 


Tančírna volného tance s KaVa

17.2.2022 od 17.30

DUALITA

InFlow tančírna s Kateřinou

3.3.2022

PŘIHLÁŠKA NA TANČÍRNU