PROŽITKOVÉ TANČÍRNY ("open class")

Většinou není třeba se předem přihlašovat, jedná se o otevřené taneční večery vždy od 17.30 do cca 19.30, sledujte informace u jednotlivých událostí.

InFlow tančírna s Kateřinou

HROMNICE/IMBOLC

2.2.2023 od 17.30

InFlow tančírna volného tance, která s sebou nese naději a světlo. Imbolc je svátkem světla a nových začátků. 

S Imbolcem také úzce souvisí náš svátek Hromnice. Světlo hromniček - svící svěcených na Hromnice, má totiž v prvotním významu připomenout Slunci jeho návrat. V podstatě jde o volání slunečního tepla a světla v rámci magické imaginace.  

A proto! Půjdeme tanečním krokem i skokem slunci naproti. Tak trochu náhradní tančírna za tu prosincovou zrušenou. 

Těším se na vás

Kateřina

Tančírna volného tance s KaVa

MUŽŮM
23.2.2023 od 17:30


Tančírna naplněná JANGovou energií, cílevědomou, aktivní, tvořivou, slunečnou, sebe-vědomou a sebe-jistou.Jedním z nejkrásnějších darů mužské energie je jasnost myšlení, schopnost soustředit se, nepotřebuje se nikomu zalíbit, nestará se o to, co si myslí ostatní, postaví se za to, čemu věří .... a tak kdo ví, možná se nám podaří ve spojení s naším vnitřním mužem skrze tanec DÁT sobě i druhým třeba dar pravdy a upřímnosti.
Moc se těšíme :).
A tak jako v předchozí tančírně zmiňujeme i zde: tančírna není určená jen mužům, protože již víme, že naše JÁ je obdařeno oběma energiemi, ženskými i mužskými bez ohledu na naše pohlaví.  VÍCE O PROŽITKOVÝCH TANČÍRNÁCH VOLNÉHO TANCE

Kořenová aktivita prostoru Spirála. Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé a nejisté je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními.

Tančírny volného tance s KaVa mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek.

InFlow tančírny s Kateřinou obsahují na začátku volný tanec, aby se každý trochu naladil sám na sebe a na společný prostor. V další části budete provázeni různými cestami k vědomému vnímání vašeho těla a jeho kvalit a možností. Následující část nebo části vyplynou z té předchozí, ale budou zejména prostorem pro vaše vlastní prožitky a vnitřní cesty podporované znovu jen hudbou a energií spolutanečníků.

Na sebe pohodlné (v zimě vrstvené) taneční oblečení, na nohy tenké ponožky :-) nebo tenké taneční botky, nebo naboso. Vodu na pití. Šátek na zavázání očí.

Cena tančírny je 250 Kč, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK

PŘIHLÁŠKA NA TANČÍRNU