SEMINÁŘE A DÍLNY

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi..


RADOSTNÉ TĚLO

s Katkou Štětkovou

nedělní podvečery

24.2., 17.3., 7.4., 5.5. od 18.00 do 20.00

Naše těla jsou různá, dlouhá, krátká, široká, úzká, oblá, hranatá nebo nesymetrická, ale pořád to jsou naše těla. Máme je od narození až do opuštění tohoto světa a jsou jedinou naší jistotou :-). Pojďme se s nimi lépe propojit, naslouchat jejich volání a potřebám a znovu najít radost z toho, že je máme a mít je doopravdy rádi. 

Cyklus 4. nedělních podvečerních setkání pro navrácení radosti z vlastního těla. Budeme hledat a nacházet uvolnění, radost, pružnost, jemnost, proudění i klid. Pokud máte pocit, že vás tělo nenese úplně dobře, že v něm energie neproudí jak by bylo třeba, nebo se s ním necítíte propojení, je to setkání právě pro vás. 

Náplň setkání bude JEMNÁ A KLIDNÁ - tanec, pohyb ve stoje, pohyb na podlaze, práce s představou, pohybová interakce s ostatními účastníky setkání. 

Cena jednoho setkání je 250 Kč, pokud si předplatíte všechny 4 díly cyklu, bude celková cena 900 Kč. 

Na sebe pohodlné oblečení na pohyb, teplé ponožky, tenkou deku

Rezervaci místa je třeba provést přihlášením dole.  

 


RITUÁL INDIÁNSKÉ POTNÍ CHÝŠE INIPI

sobota 4.5.2019

sraz v 10.00 (cca do 16.00)
 s Davidem Štětkou
Zahrada Chotěšovského kláštera

Jarní očista :-).... Potní chýše je příležitostí udělat všemu novému místo tím, že odložíte staré, nefunkční a nepotřebné kvality a nánosy. 
 Pobyt v chýši i její příprava přináší možnost úplně se zastavit a na okamžik naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Zjistit, jak se vlastně cítí, co mu chybí a kam chce směřovat. Takovou příležitost je dobré nepropásnout. Sejdeme se klášterní zahradě v Chotěšově, kde společně připravíme a prožijeme prastarý indiánský rituál. Je třeba se sejít včas, protože společně připravujeme oheň i chýši, což je nezbytnou součástí celé události a propojení se s celou skupinou.

S sebou: muži - trenýrky, bavlněné tričko / ženy - bavlněné šaty nebo sarong, starou karimatku na sezení, malý ručník do chýše, velký potom na utření, drobný osobní předmět na oltář Inipi

Příspěvek je dobrovolný (obvykle 400kč).
Přivezte s sebou něco k snědku, na společné posezení u společného jídla po skončení rituálu.

PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNÉ!


 PŘIHLÁŠKA

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.