SEMINÁŘE A DÍLNY

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi..


TANEC RACKA NAD OCEÁNEM

"Překroč své hranice a protanči se ke své svobodě"

27.4.2023 OD 17.30

s Michaelou Petersen

Cena večera 400 Kč

Inspirujte se nejznámějším ze všech racků – neohroženým Jonathanem Livingstonem Rackem spisovatele Richarda Davida Bacha. Odvážil se vzepřít Hejnu a učil své zvídavé druhy překračovat vlastní hranice a vážit si svobody. Z původního psance se stal velkým učitelem.

Racek je spojován s vodním světem stejně jako se vzduchem. Umí se pohybovat v obou říších, ví, jak se chovat v obou prostředích. Stejně tak jsou racci považováni za prostředníky mezi světem reálným a světem nadpřirozeným, ovládají umění duchovní komunikace. I my si od racků můžeme vzít ponaučení, jak si vést v jiných dimenzích, než je běžné. Jak pochopit i to, co nebylo vysloveno, číst mezi řádky a porozumět řeči těla ostatních lidí.

Tanec je tím nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu sám se sebou, vnímat své vnitřní vášně a nechat rozproudit touhu po poznání. Tanec Racka je radostný a osvěžující, jako den na pláži. Tak může vypadat i tento večer, plný tance, pohybu a rituálu, se vším, co racek symbolizuje.

Tento taneční večr, ti pomůže rozproudit životní energii a spojit se s tvou podstatou a esencí. Jediné, co musíš udělat, je roztáhnout křídla a nechat se nést životem. Zažij ten pocit, kdy máš nekonečný výhled na koloběh života, jeho plynutí a přeměny. Pocítit vděčnost za život.

Pro závaznou přihlášku je třeba uhradit cenu večera před odkaz níže:


 PŘIHLÁŠKA