SEMINÁŘE A DÍLNY

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi..


RADOSTNÉ TĚLO A KREATIVNÍ POHYB

s Katkou Štětkovou

nedělní podvečery

od konce září 2019 od 18.00 do 20.00

Naše těla jsou různá, dlouhá, krátká, široká, úzká, oblá, hranatá nebo nesymetrická, ale pořád to jsou naše těla. Máme je od narození až do opuštění tohoto světa a jsou jedinou naší jistotou :-). Pojďme se s nimi lépe propojit, naslouchat jejich volání a potřebám a znovu najít radost z toho, že je máme a mít je doopravdy rádi. 

Cyklus 4. nedělních podvečerních setkání pro navrácení radosti z vlastního těla. Budeme hledat a nacházet uvolnění, radost, pružnost, jemnost, proudění i klid. Pokud máte pocit, že vás tělo nenese úplně dobře, že v něm energie neproudí jak by bylo třeba, nebo se s ním necítíte propojení, je to setkání právě pro vás. 

Náplň setkání bude JEMNÁ A KLIDNÁ - tanec, pohyb ve stoje, pohyb na podlaze, práce s představou, pohybová interakce s ostatními účastníky setkání. 

Cena jednoho setkání je 250 Kč 

Na sebe pohodlné oblečení na pohyb, teplé ponožky, tenkou deku

Rezervaci místa je třeba provést přihlášením dole.  

 


CYKLICKÁ ŽENA A JEJÍ VŮNĚ  

(volný prožitkový tanec, ženský kruh a esenciální oleje DoTerra)

12. října 2019 od 16.00 do 19.00

s Katkou Štětkovou a Ivanou Brandnerovou

Cena setkání 500 Kč - je třeba se přihlásit a uhradit zálohu 200 Kč do 15.9. na účet Spirály

Panna, Matka, Čarodějka a Vědma - čtyři tváře jedné ženy, čtyři různé energie, čtyři různé potenciály. To vše má každá z nás v sobě a každý měsíc je může znovu a znovu prožívat a cítit. Některé z nás už je znají a umí s nimi pracovat, pro některé je to zatím malá nebo velká neznámá. Proto nabízíme v tomto odpoledním setkání šanci se s nimi blíže poznat, něco se o nich dozvědět, prožít si jejich energii v tanci a dozvědět se, jaké esenciální oleje nebo jejich směsi nám mohou být v jednotlivých fázích podporou, pomocí a ideálním partnerem. 

Na sebe pohodlné taneční a relaxační oblečení, bobík na sezení, zápisník (k dispozici bude lehké občerstvení)

Setkáním vás provede Katka Štětková v oblasti tance a ženského cyklu a Ivana Brandnerová v oblasti esenciálních olejů DoTerra. Společně jako dvě ženy, které už vědí, co chtějí od života a jak si ho užívat a procházet jím s radostí.  RITUÁL INDIÁNSKÉ POTNÍ CHÝŠE INIPI


sobota 31. srpna 2019
sraz v 10.00 (cca do 16.00)
 s Davidem Štětkou
Zahrada Chotěšovského kláštera

Stále ještě letní potní chýše, i když na konci prázdnin .... Potní chýše je příležitostí udělat všemu novému místo tím, že odložíte staré, nefunkční a nepotřebné kvality a nánosy. 
 Pobyt v chýši i její příprava přináší možnost úplně se zastavit a na okamžik naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Zjistit, jak se vlastně cítí, co mu chybí a kam chce směřovat. Takovou příležitost je dobré nepropásnout. Sejdeme se klášterní zahradě v Chotěšově, kde společně připravíme a prožijeme prastarý indiánský rituál. Je třeba se sejít včas, protože společně připravujeme oheň i chýši, což je nezbytnou součástí celé události a propojení se s celou skupinou.

S sebou: muži - trenýrky, bavlněné tričko / ženy - bavlněné šaty nebo sarong, starou karimatku na sezení, malý ručník do chýše, velký potom na utření, drobný osobní předmět na oltář Inipi

Příspěvek na technické zabezpečení je 500 Kč

V rámci rituálu potní chýše, který čerpá z lakotské tradice se vždy snažíme vybrat i příspěvek na indiánské kmeny z rezervace Pine Ridge, kteří pro naší generaci dokázali tento rituál navzdory represím zachovat. Příspěvek je dobrovolný, není povinný, nicméně je moc fajn. Vybrané peníze pak vozí náš učitel Jorge Redtail Hawk do Jižní Dakoty.   

Přivezte s sebou něco k snědku, na společné posezení u společného jídla po skončení rituálu.

PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNÉ!


 PŘIHLÁŠKA

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.