SEMINÁŘE A DÍLNY

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi..

JARNÍ TANEC S VLASTNÍM ZVÍŘECÍM PRŮVODCEM PRO ROK 2021


PŘESUNUTO Z ÚNORA

13.5.2020 od 17.00 do 20.00 


Náš životní rok vlastně začíná jarem a ne kalendářním Novým Rokem. Pokud fugujeme v souladu s přírodou, všechno nové pučí a začíná na jaře. Situace nám tedy umožnila přesunout setkání s naším zvířecím průvodcem pro tento ROK, na správnou roční dobu. 

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Některá velice plodná nebo vynikají odvahou a silou. Další nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil, schopností a jejich praktické využití v každodenním životě.

Prostřednictvím tance - radostného, nabíjejícího i uvolňujícího, sdílením našich životních příběhů i meditace se dostaneme k naší duši - naší esenci. Propojíme se světem zvířat a povídáme si s nimi. 

Jaké kvality hledáme či potřebujeme pro letošní rok? Hravost? Lehkost? Soustředěnost? Pojďme se na to detailně podívat.. 

Cena večera je 450 Kč. Pro rezervaci je nutno se přihlásit přes přihlášku níže a uhradit celou částku předem na účet číslo 670100-2208528663/6210 mBank do 5.5.2021  

Samozřejmě, že pokud nám z důvodů vyšší moci nebude přáno akci uspořádat, peníze vám vrátíme. 

 PŘIHLÁŠKA