SEMINÁŘE A DÍLNY

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi..


RADOSTNÉ TĚLO

s Katkou Štětkovou

nedělní podvečery

24.2., 17.3., 7.4., 12.5. od 17.00 do 19.00

Naše těla jsou různá, dlouhá, krátká, široká, úzká, oblá, hranatá nebo nesymetrická, ale pořád to jsou naše těla. Máme je od narození až do opuštění tohoto světa a jsou jedinou naší jistotou :-). Pojďme se s nimi lépe propojit, naslouchat jejich volání a potřebám a znovu najít radost z toho, že je máme a mít je doopravdy rádi. 

Cyklus 4. nedělních podvečerních setkání pro navrácení radosti z vlastního těla. Budeme hledat a nacházet uvolnění, radost, pružnost, jemnost, proudění i klid. Pokud máte pocit, že vás tělo nenese úplně dobře, že v něm energie neproudí jak by bylo třeba, nebo se s ním necítíte propojení, je to setkání právě pro vás. 

Náplň setkání bude JEMNÁ A KLIDNÁ - tanec, pohyb ve stoje, pohyb na podlaze, práce s představou, pohybová interakce s ostatními účastníky setkání. 

Cena jednoho setkání je 250 Kč, pokud si předplatíte všechny 4 díly cyklu, bude celková cena 900 Kč. 

Na sebe pohodlné oblečení na pohyb, teplé ponožky, tenkou deku

Rezervaci místa je třeba provést přihlášením dole.  

 


SNY V POHYBU - cyklus 5. setkání

s Marií Violetou

nedělní podvečery

17.2., 10.3., 31.3., 21.4., 19.5. od 17.00 do 19.00

Ve snech k nám naše hluboká podstata promlouvá skrze pocity, příběhy a symboly. Pokud porozumění tomuto obsahu věnujeme čas a pozornost, můžeme se o nás samotných dozvědět cenné a někdy klíčové informace, které nám v denním vědomí unikají.

Na setkání si připravte jeden či dva sny, které se vás dotýkají a máte chuť na nich pracovat. Téma je libovolné. Mohou být z minulosti, ale vzhledem k tomu, že sny často moudře poukazují na oblasti života, kde se nám nedaří, může být sen z přítomnosti přínosnější pro pochopení a kreativní řešení vaší aktuální situace.

První část večera probíhá skupinově. Naším hlavním nástrojem se stává tělo, které je velmi moudré a dokáže se beze slov naladit na hlubší vrstvy našeho já a přinést sen do přítomnosti. Skrze pohybové a taneční vyjádření navážeme kontakt s jednotlivými částmi, aspekty, postavami či neživými objekty, které se v něm objevují, a komunikovat s nimi. Sen, který je oživen a zpřítomněn, odhaluje své smysluplné poslání. V druhé části večera bude těm, kteří projeví zájem, dán prostor na individuální práci 

Cena jednoho setkání je 250 Kč 

Na sebe pohodlné oblečení na pohyb, teplé ponožky, tenkou deku

Rezervaci místa je třeba provést přihlášením dole.  

 


RITUÁL INDIÁNSKÉ POTNÍ CHÝŠE INIPI


 s Davidem Štětkou
Zahrada Chotěšovského kláštera

Nový Rok, nová energie, nové začátky..... Potní chýše je příležitostí udělat všemu novému místo tím, že odložíte staré, nefunkční a nepotřebné kvality a nánosy. 
 Pobyt v chýši i její příprava přináší možnost úplně se zastavit a na okamžik naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Zjistit, jak se vlastně cítí, co mu chybí a kam chce směřovat. Takovou příležitost je dobré nepropásnout. Sejdeme se klášterní zahradě v Chotěšově, kde společně připravíme a prožijeme prastarý indiánský rituál. Je třeba se sejít včas, protože společně připravujeme oheň i chýši, což je nezbytnou součástí celé události a propojení se s celou skupinou.

S sebou: muži - trenýrky, bavlněné tričko / ženy - bavlněné šaty nebo sarong, starou karimatku na sezení, malý ručník do chýše, velký potom na utření, drobný osobní předmět na oltář Inipi

Příspěvek je dobrovolný (obvykle 400kč).
Přivezte s sebou něco k snědku, na společné posezení u společného jídla po skončení rituálu.

PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNÉ!


 PŘIHLÁŠKA

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.