Cesta metamorfózy

víkendová dílna pro ženy nad 40 let

s Michaelou Petersen 

a Kateřinou Štětkovou 

 22.-25.9.2022 

Dvůr Svatá Máří u Vimperka


... aneb hledání zdrojů ženské síly a podstaty ženské zralosti

Abychom byly schopné vyjádřit vše, co se v nás skrývá, své nadání, talenty a vlohy, celý náš potenciál, otevřít se a plně využívat 4 druhy vidění: intuici, vjem, vhled a vizi.

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období po 40-cítce a posléze čas okolo ženského přechodu (menopauzy). Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v útulném sále Dvora Sv. Maří, tak i v okolní přírodě, v lese, u potoka, u ohně... a také ve společnosti nádherných a přátelských zvířat, které zde na farmě žijí. Dané místo i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, s přírodou a Životem. Čeká nás niterné setkání s vlastním ženstvím a poznáním alchymie, kterou sebou přináší magický čas menopauzy, to vše ve společenství podobně naladěných žen a završeno rituálem vstupu do moudrosti.

 Zrání ženy po 40-cítce a posléze PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsme my ženy s těmito změnami v souladu. Hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat. Jednou z možností je nechat se vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak - čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit. Pokud menopauzou dokážeme projít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny na úrovni ženské síly, moudrosti i vědomí.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Cesta Metamorfózy přináší šanci probudit se do své jedinečnosti a krásy, je unikátní možností ponoření se do vlastní esence. Během této dílny zasvěcené zázračnému, a přesto obávanému období ženského života, může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

Dílnou vás provede Michaela Petersen:

"Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojily zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky." (více na www.nusta.cz)

Hostem tohoto víkendu bude Katka Štětková, která nás provede "Laděním hlasu"...

"... Návrat k původním ženským dovednostem. Pravidelný zpěv je jednou z nich. Uvolněním páté čakry se dostaneme do proudícího kontaktu se svou komunikací a sebevyjádřením. Hlasové hry, uvolnění těla, souznění a společný zpěv v kruhu. Může dojít i na vícehlas..."

Podělí se s námi i o prastarou očistnou kůru pro oživení a prokrvení naší pánevní oblasti, která dodá naší "pokladnici" energii a šťávu a která pomahá ženám nejen v menopauze.

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím zrání ženy, určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období ženy něco dozvědět či procházejí přechodem, anebo se chtějí lépe ukotvit v období svých zralých plodů/sklizně. Poznejte dary METAMORFÓZY.

Je-li vám méně než 40 let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

***********************************************************************************************************

Praktické informace
Datum: 22.-25.9.2022

Čtvrtek začínáme lehkou večeří v 18:00, poté proběhne setkání v "kruhu" V neděli završíme naši cestu v 15:30

Místo:
Dvůr Svatá Maří u Vimperka, prožitkové a vzdělávací centrum s farmou, v krásné přírodě - www.dvursvatamari.cz

Příspěvek:

Cena programu -  3.550 Kč při úhradě zálohy 1.300 kč nebo celé platby do 10.8.2022, poté cena 3.950 Kč - platba na účet

Ubytování a vynikají strava: 3.650 Kč 3x noc a plná penze - platba v hotovosti na místě

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo včas!

Přihlášky a informace:
Michaela Petersen - nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou zaslány informace k platbě. Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 300 Kč.

PŘIHLÁŠKA NA DÍLNU METAMORFOZY