ŽENA LÁSKY-PLNÁ

VÍKEND PRO ŽENY

nejen JÓGA A TANEC

15. - 17. května 2020

Tvořivý LORIEN - Nenačovice 82, Loděnice u Berouna

s Kateřinou Štětkovou (nejen tanec)  a Lucií Talovou (nejen jóga) 

Cena víkendu 3.600 (nevratná záloha 1.500)

Milé ženy

Přijměte pozvání na další víkend s Kateřinou (tanec) a Lucií (jóga). Víkendová práce s sebou nese možnost relaxace, hlubšího prožitku, širšího vnímání těla i sebe sama a sdílení prostoru a vlastních příběhů s ostatními, podobně naladěnými ženami. Během víkendu projdeme 2 x jógou a 2 x prožitkovým volným tancem a množstvím hluboké i jemné vnitřní práce a očisty. Tentokrát se budeme zabývat hledáním a nalezením :-) lásky samy k sobě, vlastnímu tělu, dovednostem a talentům.  Budeme pracovat a hrát si s představou, sdílet chápání ženské síly, vnímat hluboce své tělo a jeho potřeby a hranice, relaxovat a sdílet. 

Když přijímáme s láskou své tělo, takové jaké je a sebe sama se vším všudy, okolní svět to cítí a chová se k nám stejně. My máme pak naopak energii na to, být vstřícné, laskavé a léčivé ke svému okolí. To je odedávna posláním žen.  Přijetím vlastní síly a cykličnosti získáváme jemnost.  Cesty k tomu jsou různé, my nabízíme cestu přes tělo - kombinace jógy, intuitivního tance a vnitřní i sdílené práce, protože to jsou naše cesty a jejich účinek máme mnohými lety praxe vyzkoušený samy na sobě. Pojďme na sebe nahlédnout úplně jinýma očima .....s láskou....    

Program i ubytování bude v krásném prostředí Centra LORIEN v Nenačovicích u Loděnic. Spaní je na matracích  ve vlastním spacáku ve společném sále, nebo v přilehlé kupoli/jurtě, případně je možnost cca 2 pokojíků s postelí. Vynikající vegetariánskou plnou penzi nám uvaří Bronka (kdo už byl, ví :-)

Cena víkendu je 3.600 Kč (zahrnuje program, ubytování, vegetariánskou stravu), pro rezervaci je třeba uhradit zálohu 1.500 do 1.4.2020 na účet číslo 670100-2208528663/6210 (mBank), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. Nevratná záloha je přenosná na náhradníka v případě vašeho zásadního důvodu neúčasti, viz podmínky níže. 

- storno podmínky - zrušení měsíc před akcí je bez storno poplatku- 10 dní před akcí se nevrací záloha anebo je třeba za sebe najít náhradu. Méně než 10 dní před akcí je třeba doplatit plnou částku nebo najít za sebe náhradu. Zasláním zálohy souhlasíte se storno podmínkami.


PŘIHLÁŠKA NA VÍKEND

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.