VÍKEND PRO ŽENY - JÓGA A TANEC


KOŘENY A KŘÍDLA VOL 3.

15. - 17. listopadu 2019

"Otevřený prostor" - Trpoměchy u Slaného

s Katkou Štětkovou (tanec)  a Lucií Talovou (jóga) 

Cena víkendu 3.800 (nevratná záloha 1.500)

Milé ženy

Přijměte pozvání na další víkend (vol.3) v tématu Kořenů a Křídel s Katkou (tanec) a Lucií (jóga). Víkendová práce s sebou nese možnost relaxace, hlubšího prožitku, širšího vnímání těla i sebe sama a sdílení prostoru a příběhů s ostatními, podobně naladěnými ženami. Během víkendu projdeme 2 x jógou a 2 x prožitkovým volným tancem. Tentokrát se také budeme zabývat hledáním vlastních TALENTŮ pro život.  Budeme pracovat a hrát si s představou, vnímat hluboce své tělo a jeho potřeby a hranice, relaxovat a sdílet. 

Když stojíme nohama pevně na zemi, vnímáme její oporu, pevnost a sílu, pak můžeme roztáhnout křídla a v klidu se vznést vzhůru, bez obav plachtit a sledovat s lehkostí život z nadhledu. Cesty k tomu jsou různé, my nabízíme kombinaci jógy a tance, protože to jsou naše cesty a jejich účinek máme mnohými lety praxe vyzkoušený samy na sobě. Pojďte se pevně rozkročit nohama na zemi, odrazit a vzlétnout.....    

Program i ubytování bude v krásném zrekonstruovaném objektu Otevřený prostor v Trpoměchách u Slaného. Spaní je na postelích v polootevřeném podkrovním prostoru, vynikající vegetariánská plná penze, oba večery lze využít saunu v objektu. 

Cena víkendu je 3.800 Kč (zahrnuje program, ubytování, vegetariánskou stravu), pro rezervaci je třeba uhradit zálohu 1.500 do 15.10.2019 na účet číslo 670100-2208528663/6210 (mBank), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. 

      

PŘIHLÁŠKA NA VÍKEND

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.