ŽENA LÁSKY-PLNÁ

SOBOTA PRO ŽENY

nejen JÓGA A TANEC

16. května 2020   

Stodola DROZDOV -  Drozdov 158 (u Cerhovic)

s Kateřinou Štětkovou (nejen tanec)  a Lucií Talovou (nejen jóga) 

Cena 1.000 Kč (záloha 500)

Milé ženy

Přijměte pozvání sobotu s Kateřinou (tanec) a Lucií (jóga).  Projdeme  jógou a prožitkovým volným tancem s trochou jemné vnitřní práce a očisty.  Budeme sdílet chápání ženské síly, vnímat hluboce své tělo a jeho potřeby a hranice, relaxovat a užívat si dne. 

Když přijímáme s láskou své tělo, takové jaké je a sebe sama se vším všudy, okolní svět to cítí a chová se k nám stejně. My máme pak naopak energii na to, být vstřícné, laskavé a léčivé ke svému okolí. To je odedávna posláním žen.  Přijetím vlastní síly a cykličnosti získáváme jemnost.  Cesty k tomu jsou různé, my nabízíme cestu přes tělo - kombinace jógy, intuitivního tance a vnitřní i sdílené práce, protože to jsou naše cesty a jejich účinek máme mnohými lety praxe vyzkoušený samy na sobě. Pojďme na sebe nahlédnout úplně jinýma očima .....s láskou....    

Program bude v hezkém prostoru STODOLY DROZDOV, kde je sál, kuchyňka, terasa k posezení a zahrada. K obědu prosím přivezte něco na společný oběd, na místě bude zeleninová polévka, čaj a káva.  

Cena soboty je 1.000 Kč. Zálohu 500 zašlete na účet číslo 670100-2208528663/6210 (mBank) do 13.5.2020, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. 


PŘIHLÁŠKA NA SOBOTU

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.