SKRYTÉ POKLADY MENOPAUZY

Celodenní kruh ženské moudrosti

NA KŘÍDLECH DRAKA

neděle 19.5.2024 od 10.00 do 17.00

Studio Loona v Praze

Setkání žen, které vstupují do období moudrosti - menopauzy, připravují se na něj, nebo už si v něm nacházejí svoji potřebnou výživu. Pojďte s námi tvořit a podpořit se v oáze klidu a bezpečí.

Zveme vás srdečně, Kateřina Venuše společně s Terezií Dubinovou

V kruhu budeme pracovat s tancem, prvky pohybového divadla, imaginací, konstelací, energetickým cvičením, ženskou sounáležitostí a sdílením. Tentokrát v kvalitách a energii Draka..

Povede nás společně tvořený a pozvaný Spirit Moudré Vědmy :-)

Info a přihlášky:

terezie.dubinova@oheladom.cz, tel. 739440361

ka.stetkova@gmail.com, tel. 777321890

Cena: 1600,- Kč

MOTVIAČNÍ......Když mi bylo kolem 45 a některá žena v mém okolí zmiňovala přechod, přišlo mi to jako něco, co je fááákt daleko. A nejspíš se mě to ani nijak nedotkne, že áno . Protože jsem si to prostě neuměla a ani nechtěla představit. Že se mi bude dít něco divného, co nemám pod kontrolou, že se zcvrknu nebo naopak děsně ztloustnu a tak vůbec…. No jasně. Je to třeba jako menstruace (já mám radši slovo měsíčky, teda), nebo porod. Dokud to na vlastní kůži nezažijeme, nemáme ponětí a myslím, že bysme se k tomu v takovém případě ani neměly vyjadřovat, ve smyslu nevyžádaných rad a názorů.* * *A pak, o pár let později, se něco začalo dít, asi krůček po krůčku. Nepřepadlo mě to ze zálohy. Což považuju od přírody za fér přístup. Začalo přelaďování, vnitřní i vnější. Nejspíš to začalo tím vnitřním. P o z v o l n a. Áááá pak se začalo přidávat i přelaďování vnější. Ze všeho nejvíc jsem to potřebovala s někým probírat, zeptat se, získat třeba nějaká ujištění a podporu. Ale moc nebylo s kým. Internet poskytoval pouze děsivé a bezvýchodné informace. Vrstevnice o tom většinou nějak nechtěly mluvit. Máma si to nepamatuje . Tápala jsem. A vesmír se slitoval a přistrčil mi do cesty několik skvělých žen, se kterými jsem o tom mohla mluvit. Které mi třeba ukázaly nějaký směr nebo mě jenom vyslechly. A protože mám sklony vymýšlet a realizovat různé projekty. Jeden vyšel i téhle situace. Otevřela jsem tomuto tématu ženské kruhy moudrosti a spojila se s těmi ženami, které mi přihrál vesmír. A je to skvělé a léčivé.* * *Další takový bude v neděli 19.5. v Praze, ve velmi trefně pojmenovaném Studiu Loona. Budu tam s Terezie Dubinová, mojí kamarádkou, provázet ženským kruhem moudrosti. Bude to přesně ta příležitost sdílet svůj příběh a cestu přechodem, poslechnout si ostatní příběhy a cesty a ještě pro sebe udělat velkou energetickou práci, projít si vedenou vizualizací, vzít tělo do tance a leccos se o sobě dozvědět.Letos vládne čínskému horoskopu Drak, kdo na tuhle energii dobře naskočil, letí a frčí vpřed. Výživnému dračímu tématu se během setkání hodně věnovat. Další důvod, proč se připojit. 

PŘIHLÁŠKA