TANEČNÍ KRUH SPIRÁLA


PROMĚNY ŽENY - divadelně taneční pojednání o zásadních zlomových fázích života ženy. 

Projdete s námi tanečním krokem ZROZENÍ, PUBERTU, SVATBU, MATEŘSTVÍ, ROZCHODY, PŘECHODOVÝ RITUÁL A SMRT.  

Všechna témata jsou zásadní, intenzivní a některá z nich nevyhnutelná :-) To že je procházíme v tanci a lehce divadelním zpracování je pro nás (a doufejme i pro vás) inspirativní, léčebné a povzbuzující, a nutno dodat někdy i hodně veselé.  

PREMIÉRA (spolu s DERNIÉROU) bude 15. ČERVNA 2021 od 18.00 v Moving Station. 

Vstupné 110 Kč/ děti do 10-15 let 50 Kč - PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ


PUBERTA
PUBERTA

TANEČNÍ KRUH SPIRÁLA

úterky od 17.00 do 18.30 v KD JAS 

Taneční kruh je každotýdenní možností uvolnit a rozhýbat naše těla, rozproudit energii - trochu jógy, trochu protahování, trochu jemné akrobacie, lehká taneční a baletní průprava, trochu improvizace, hravost, sdílení, nácvik společné choreografie. Není důležité kolik je nám let a jak si myslíme, že vypadáme. Tanec je pro všechny stejně skvěle terapeutický. Naše těla dokážou leccos, jen jim to dovolit.

Už druhým rokem z důvodu omezení pracujeme na představení s názvem "PROMĚNY ŽENY", které se zabývá zlomovými momenty v životě ženy - zrození, puberta, svatba, mateřství, ztráty a rozchody, období přechodu a nakonec i opuštění světa. Propojujeme taneční choreografie s dramatickou tvorbou i někdy i zpěvem. :-) Když se uvolní tělo, uvolní se i mysl a leccos je proveditelné.

Upozornění: V TANCI JSME VŠECHNY KRÁSNÉ - tak do tance :-)

SVATEBNÍ RITUÁL
SVATEBNÍ RITUÁL
ZTRÁTY A ROZCHODY
ZTRÁTY A ROZCHODY
PŘECHODOVÝ RITUÁL
PŘECHODOVÝ RITUÁL