PRAVIDELNÉ AKCE

Pokud není uvedeno jinak, hodiny jsou otevřené a lze je během roku začít navštěvovat kdykoliv i bez předchozích zkušeností.

TANČÍRNY VOLNÉHO TANCE
TANČÍRNY VOLNÉHO TANCE

prožitkové TANČÍRNY VOLNÉHO TANCE

pokud není uvedeno jinak, 1. a 3. pondělí v měsíci od 17.30 do 19.30     Cena večera 200 Kč

Tančírny volného tance od vás nevyžadují žádné taneční zkušenosti. Spontánní pohyb vede vlna hudby a společná energie. Vaše tělo v sobě nese pohybovou moudrost a pokud mu nebudete bránit svými předsudky a obavami, zařídí se tak, aby se cítilo dobře. A to v rámci vašich pohybových možností. Pro stydlivé je možnost zavázat si na chvíli oči šátkem a tak se uvnitřnit a tak trochu "schovat" před ostatními. Tančírny mohou mít dané téma, se kterým se pak v tanci spojíme a prožijeme ho nebo jsou "jen tak" a pak je tématem vaše vlastní přítomnost a momentální prožitek.

UPOZORNĚNÍ: tanec je návykový :-D

TANEČNÍ KRUH SPIRÁLA
TANEČNÍ KRUH SPIRÁLA

TANEČNÍ KRUH SPIRÁLA

úterky od 16.30 do 18.00

Kapacita kruhu je momentálně naplněna

Taneční kruh je každotýdenní možností uvolnit a rozhýbat naše těla, rozproudit energii - trochu jógy, trochu protahování, trochu jemné akrobacie, lehká taneční a baletní průprava, trochu improvizace, hravost, sdílení, nácvik společné choreografie. Není důležité kolik je nám let a jak si myslíme, že vypadáte. Tanec je pro všechny stejně skvěle terapeutický. Naše těla dokážou leccos, jen jim to dovolit.

Téma knihy "Ženy, které běhaly s vlky", jsem aktivně prožívala několik let v tanečním divadle Bílá Velryba v představení Ženy luny a ráda jsem jemně vložila do náplně tanečního kruhu. Když se uvolní tělo, uvolní se i mysl a leccos je proveditelné.

Upozornění: V TANCI JSME VŠECHNY KRÁSNÉ - tak do tance :-)

LABAILA - ženský kruh
LABAILA - ženský kruh

LABAILA - ženský léčebný kruh

1 x měsíčně (neděle) od 17.00

Cena setkání 200 Kč 

Pokud žena přijme svůj cyklus a sladí se s ním, nemusí už jakkoliv jinak hledat svou ženskost. Toto je naše ženská podstata a zdroj energie. Setkání se odvíjí pravidelně 1x měsíčně až do dubna 2018. Ženský léčebný kruh, kde "po žensku" sdílíme, procházíme ženskými tématy, pracujeme s hlasem, společně zpíváme a tančíme a vracíme se ke svému původnímu poslání. Společná ženská energie, radost, smutek i prožitky nás léčí a vyživují.  

CO NA SETKÁNÍ? Na sebe dlouhou sukni, s sebou bobík na sezení, ženský předmět na společný oltář.