TUTEN TANEC

v TOTEMU

15.10.2023

10.00 - 18.00

Cena taneční vstupenky 1.200 do 13.10. / 1.400  na místě

odkaz na vstupenky níže

Celodenní taneční dílna svobodného tance v Plzni. První propojení západočeských lektorů svobodného tance na jednom místě.

Zveme všechny milovníky svobodného pohybu ke společnému bytí v těle, v tanečních vlnách s tématem - VZTAHY.
Ochutnáme postupně 4 taneční vlny od zkušených lektorů. Necháme se vést hudbou, naším tělem, do hlubších rovin experimentování, zkoumání, objevování a léčení ve skupině tanečnic a tanečníků. Vítáme všechny s chutí tančit, i bez předchozích tanečních zkušeností.Představujeme lektory:
Kateřina Štětková /DJ Venus/ - tanečnice, choreografka, taneční lektorka, průvodkyně tančírnami intuitivního tance InFlow a přechodovými rituály na míru. Tanci se věnuje 13 let. V Plzni má 10 let Prostor Spirála. více na: tanecnicezivotem.cz a www.prostorspirala.czKateřina říká: ,,Tělo je naše jediná jistota tady na Zemi od začátku do konce. Rozhodně se tedy vyplatí mít s ním dobrý vztah a nejlepší způsob jak ho pravidelně udržovat je dotek, pohyb a pro mě zejména tanec. V tanci jsme s tělem jedno, intenzívně ho cítíme, slyšíme co nám říká a můžeme si to s ním naplno užívat."

Provázet nás bude taneční vlnou - VZTAH K TĚLU

Richard Berka /DJ Lokuttara/ - tanečník, DJ a lektor mindfulness meditace. Tanci se věnuje 12 let. Jeho DJ sety v sobě spojují "hloubku duchovního usebrání a nespoutanost životní síly v nás".Richard říká: "Tanec je mi příležitostí a prostředkem k hlubšímu setkání sama se sebou, k rozšiřování vědomí toho, kde se právě nacházím a kam směřuji ve vztahu ke svému Já. Klíčem ke zdravému vztahu k sobě je sebepřijetí a soucit se sebou, neboť celiství jsme pouze tehdy, když přijmeme i ty části nás samých, které odmítáme."

Provázet nás bude taneční vlnou - VZTAH K SOBĚ.

Kateřina a Václav /Ka-Va/ Jméno KaVa je zkratkou našich jmen Kateřina a Václav, zároveň je to ale i jméno bylinky kava kava (pepřovník opojný) s uklidňujícími až sedativními účinky, navíc s listy ve tvaru srdce :-)
Václav alias DJ Garlic je již několik let DJjem plzeňských klubů a tanečních párty, Káťa zase osmým rokem aktivně tančí s Živelnými ženami a Kmenem. Přes různé vlny a přítoky nejen tanečních znalostí a dovedností se ale shodli, že ze všeho nejvíc a ze srdce je, když tančíme jen tak, jak nás hudba a její energie vede.
Tančírny volného tance spolupořádají v Prostoru Spirála pravidelně jednou měsíčně už třetím rokem.

Provázet nás budou taneční vlnou: VZTAH - JÁ A TI DRUZÍ

Iveta Pravdová /DJ Eve/ tanečnice, regresní terapeutka, masérka, taneční lektorka. Tanci se věnuje 13 let, jako lektorka a organizátorka dílen Raducy Vojáčkové v Plzni. Propojuje tanec s terapeutickou praxí.

Iveta říká: ,,V tanci miluji kombinaci uzemnění a uvolnění. Aby nám ,,duše"- naše vnitřní krajina mohla začít vyprávět, musíme být pevně na zemi a přesto v odevzdání se vyššímu řádu. Tanec nabízí možnost zkoumat, objevovat a zvědomovat soulad mezi tělem, myslí a duší. Přináší pochopení, čím jsme a co nás přesahuje." více na: https://zivotvtele.cz/

Provázet nás bude taneční vlnou - VZTAH S DUŠÍ

Časový harmonogram

9.45h-9.55h - registrace

10h-11.30h - přivítání a vstup do první taneční vlny - DJ Venus - VZTAH K TĚLU

11.40h - 13h -DJ Lokuttara - VZTAH K SOBĚ

13h - 14h - společný lehký oběd z vlastních lehkoobědových zásob

14.10h - 15.30h - Ka-Va - taneční vlna - VZTAH - JÁ A TI DRUZÍ

15.40h - 16h - Kakaová ceremonie a vstup do poslední vlny

16.10h - 17.30h - DJ Eve - VZTAH S DUŠÍ

17.30h - 18h - Závěrečné sdílení