Semináře

Víkendové, vícehodinové nebo vícedenní( vícetýdenní) ucelené semináře a dílny vedené tvůrčími a zajímavými osobnostmi.

 

Tanec KOLIBŘÍKA s Michaelou Petersen

 23.10.2017

17.30 - 20.00

Cena 300 Kč

 

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Radost ze života je stav duše a také nejkrásnější dárek, jaký můžeme od kolibříka dostat.

Tento večer se s Tancem kolibříka naladíme na vlnu / let harmonie, radosti a lásky v životě. Je to večer plný tance, pohybu a rituálu... Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.
Kolibřík je pozoruhodný i tím, že dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran, vydává zvláštní zvuk. Vypadá jako by tančil ve větru z květu na květ…

V tomto tanci, se propojíme s energiemi země a vzduchu a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Stačí přijímat to, co k nám přijde, a žít právě teď a tady, tančit životem, tančit s radostí

______________________________________________________________________________________________________

 

RITUÁL INDIÁNSKÉ POTNÍ CHÝŠE - INIPI

zahrada Chotěšovského kláštera

2.12.2017 od 10.00

vede David Štětka

 

 

Pobyt v chýši i její příprava přináší možnost úplně se zastavit a na okamžik naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Zjistit, jak se vlastně cítí, co mu chybí a kam chce směřovat. Takovou příležitost je dobré nepropásnout. Sejdeme se v 10h v klášterní zahradě v Chotěšově, kde společně připravíme a prožijeme prastarý indiánský rituál. 

 

S sebou: muži - trenýrky, bavlněné tričko
ženy - bavlněné šaty nebo sarong
starou karimatku na sezení, malý ručník do chýše, velký potom na utření
drobný předmět na oltář Inipi

Příspěvek je dobrovolný (obvykle 400kč).
Když přivezeš něco k snědku, posedíme pak ještě u společného jídla.

 

PŘIHLÁŠKY PŘEDEM NUTNÉ!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 


Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: