Lektoři a průvodci

KATKA ŠTĚTKOVÁ

tančírny volného tance, kroužek Vertikála, taneční kruh Spirála, ženský kruh Labaila

 Tanci a zejména volnému tanci se věnuji intenzivně a s láskou již 8 let. Kromě tanečních večerů pořádám intenzívní taneční víkendy, vedu taneční kroužek pro děti, taneční kruh pro ženy a nyní nově ženský kruh Labaila, tančila jsem v tanečním divadle Bílá Velryba a protože jsem poslechla svou touhu, dala jsem v Plzni základ prostoru Spirála. Spolupracovala jsem na mezinárodním projektu Tanec pro vodu (GWD) a chystám se na to znovu. V současnosti také studuji na pražské HAMU taneční a pohybovou výchovu a snažím se na sobě nadále pracovat a neustrnout. Poskytuji i individuální rozvojové a pohybové poradenství.  Ale hlavně - tanec je má vášeň a můj lék na všechno a pevně věřím, že prožitkem skrze pohyb a tělo můžeme leccos zjistit a poléčit   - ráda toto poselství předávám dál.  

MARKÉTA BACHOVÁ

Tančírny volného tance, kroužek Vertikála

Markéta Bachová o sobě říká: "Jsem tanečnice tělem i duší, už od dětství miluju tance různých stylů. Od baletu přes disco jsem se dostala k folklóru a poslední tři roky mě uchvátil hlavně spontánní tanec. A ten mě stále znovu překvapuje svou hloubkou - zjišťuju sama na sobě i na svém okolí, jak nás svobodný tanec může nejenom bavit, ale i léčit!! Rozhodla jsem se, že je už načase přestat tento druh tance jenom "brát" a moc ráda ho teď budu i "dávat"...přijďte, ráda vás uvítám! ;-)"

MICHAELA PETERSEN

Tanec se silovými zvířaty

 

Mé srdce rozeznívá osobní motto "Cesta je život a život je cesta" a díky toulavým botám jsem stále v pohybu – podobně jako voda. Původně jsem totiž inženýrka vodohospodářka, ale dnes cestuji a provázím na cestách, tančím, vedu rituály vycházející z moudrosti starých národů, pracuji s tarotem, můžete ke mě přijít na osobní konzultace.

Můžete jen tak naslouchat mým příběhům nebo se mnou cestovat jak po Evropě, Jižní a Střední Americe, tak po tajemném světě tarotových karet. Můžete se mnou tančit tanec nejrůznějších totemových zvířat, nechat se provést rituálem Despacho – poděkování Matce Zemi – nebo se při osobních konzultacích vydat na cestu poznání a využití vašeho potenciálu.

Více na www.nusta.cz

MIRKA PAPAJÍKOVÁ

Kontaktní improvizace

Smyslem mého života je tanec a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji. Učím lidi vidět tanec zevnitř, pohybovat se vědomě, vytvářet obrazy. Učím je dýchat, chodit a chovat se tanečně. 

 http://www.rozvojtancem.cz/mirka-papajikova/

 

DAVID ŠTĚTKA

Potní chýše

Na  cestě za hledáním vyššího smyslu a směru ho v životě inspirovali dva důležití učitelé - nejdříve Vladimír Pauli a potom setkání a teď už dlouholetá spolupráce s Jorgem Redtail Hawkem - tanečníkem slunce. Tradice severoamerických indiánů, které k nám Jorge přiváží, mezi něž patří i obřad indiánské potní chýše - Inipi Davida natolik oslovily, že se jim začal sám věnovat. David věří, že díky zachování této pradávné tradice dostáváme my v našich zemích, možnost, obracet se ke svým původním zapomenutým tradicím a znovu je objevovat a rozvíjet. 

www.inlakesalaken.cz

Aho Mitakuye Oyasin/ Harmonii ve všech našich vztazích

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: