VLNĚNÍ

26. - 28. dubna 2024 - Zahrada U Rodinů, Víska, Nepomuk

 s Kateřinou Štětkovou a Lucií Talovou

Cena víkendu 4.200 (zahrnuje program, ubytování - spí se ve dvoulůžkových pokojích a skvělou vegetariánskou plnou penzi, za příplatek je na místě možno využít saunu nebo koupací sud) 
PRO ZÁVAZNOU REZERVACI JE TŘEBA UHRADIT ZÁLOHU 2000 DO 30.3.2024 PŘES TENTO ODKAZ

 Víkend Jógou sobě blíž je skvělá příležitost propojit se se svým tělem, dechem a myslí v krásném prostředí Zahrady u Rodinů.
Budeme využívat jógová cvičení v jemnosti i dynamice. Struktura i intenzita cvičení bude přizpůsobena složení skupiny. Vhodné i pro začátečníky.
Čekají nás 3 hlavní bloky jógy, 1 blok hravých pohybových forem pro odlehčení od jógového soustředění, 2 jemné ranní rozcvičky využívající prvky z čchi-kung, fasciálního rozhýbávání a např. volného tance. A čeká nás také jedno blahodárné překvapení a další možnosti, jak si program zpestřit. Dle počasí mohou některá cvičení proběhnout venku. Bude i volný prostor na procházky. Na místě je možné domluvit si využití koupacího masážního sudu či sauny. 

Lektorka: Lucie Talová s instruktorskou praxí od roku 2014. Mé lekce jógy jsou ovlivněné zkušenostmi z vlastní praxe Iyengarovy jógy, astanga vinyasy a jógy podle Gítanandy a také různými pohybovými směry jako je tanec, tai chi, čchi kung, shintaido, Bothmerova gymnastika a podněty z moderní fyzioterapie a vývojové kineziologie. Využívám principy zdravého pohybu. 

PRO PŘIHLÁŠENÍ KONTAKTUJTE PROSÍM PŘÍMO LUCII TALOVOU

E-MAIL: LucieTal@seznam.cz

telefon: 775 098 887