"ZASE SPOLU V KRUHU" 

VÍKEND PRO TĚLO A DUŠI ŽENY

11. - 13. června - Tvořivý Lorien, Nenačovice u Berouna

s Kateřinou (hlavně tanec) a Lucií (hlavně jóga)

Cena víkendu 3.800 (zahrnuje váš vysněný program, ubytování - spí se v prostorném sále na matracích ve vlastním spacáku nebo venku ve stanu a skvělou vegetariánskou plnou penzi) 

Milé ženy, asi víte, že kruh je prastarý léčivý tvar? A ženský kruh, to je něco super léčivého. Pro zúčastněné i nezúčastněné. V této zvláštní době jsme na nějakou dobu přišly o možnost tvořit kruhy a o to více je to teď třeba. :-)

Tímto vás zveme do společného kruhu (konečně zase!) v rámci víkendu plného splněných přání. V krásném sálu Tvořivého Lorienu budeme cvičit jógu pod vedením Lucie, věnovat se volnému a vědomému tanci a společnému zpěvu pod vedením Kateřiny.

Spontánní tanec i kruhové sdílení bude probíhat v energii jednotlivých živlů, podle toho, co nesou a jaké kvality podporují. Země - ukotvení, Voda- emoca, Oheň - sexualita a tvořivost a Vzduch - očištění a odpuštění.

 Budeme určitě hodně sdílet, protože to je to, co nám teď chybí. Budeme vnímat své tělo a svou duši a jejich potřeby. Budeme se procházet v krásné okolní přírodě. Čekají nás i zvukové lázně, malý rituál, provázená lásky-plná meditace a další klenoty vysněného víkendu.

Spaní je na pohodlných matracích ve společném sále, ve vlastním spacáku. Lze si také v okolí postavit stan a spát v něm. Nebo pod širákem, koho to volá. 

Cena celého víkendu je 3.800 Kč. Pro účast je třeba se přihlásit přihláškou níže a poslat nevratnou zálohu 1.800 do 31.5. na účet Spirály  

670100-2208528663/6210 (do platby uveďte své jméno a víkend)