JÓGOU SOBĚ BLÍŽ

14. - 16. dubna 2023 - Zahrada U Rodinů, Víska, Nepomuk

 s Lucií Talovou

Cena víkendu 3.400 (zahrnuje program, ubytování - spí se ve dvoulůžkových pokojích a skvělou vegetariánskou plnou penzi, za příplatek je na místě možno využít saunu) 

 Víkend Jógou sobě blíž je skvělá příležitost propojit se se svým tělem, dechem a myslí v krásném prostředí Zahrady u Rodinů.
Budeme využívat jógová cvičení v jemnosti i dynamice. Struktura i intenzita cvičení bude přizpůsobena složení skupiny. Vhodné i pro začátečníky.
Čekají nás 3 hlavní bloky jógy, 1 blok hravých pohybových forem pro odlehčení od jógového soustředění, 2 jemné ranní rozcvičky využívající prvky z čchi-kung, fasciálního rozhýbávání a např. volného tance. A čeká nás také jedno blahodárné překvapení a další možnosti, jak si program zpestřit. Dle počasí mohou některá cvičení proběhnout venku. Bude i volný prostor na procházky. Na místě je možné domluvit si využití koupacího masážního sudu či sauny. 

Lektorka: Lucie Talová s instruktorskou praxí od roku 2014. Mé lekce jógy jsou ovlivněné zkušenostmi z vlastní praxe Iyengarovy jógy, astanga vinyasy a jógy podle Gítanandy a také různými pohybovými směry jako je tanec, tai chi, čchi kung, shintaido, Bothmerova gymnastika a podněty z moderní fyzioterapie a vývojové kineziologie. Využívám principy zdravého pohybu. 

PRO PŘIHLÁŠENÍ KONTAKTUJTE PROSÍM PŘÍMO LUCII TALOVOU

E-MAIL: LucieTal@seznam.cz

telefon: 775 098 887