VÍKEND - KOŘENY A KŘÍDLA

                     TANEC - JÓGA - HLAS - PRO ŽENY
                    11. - 13. května v Centru Lorien v Nenačovicích u Berouna
                                             s Katkou Štětkovou a Lucií Talovou

          

Milé ženy, pokud vás táhne téma kořenů - spojení se zemí, propojení se s vašimi předky, pevnost vašeho postoje na zemi a vašeho ukotvení a zároveň téma křídel - lehkost, nadhled, pružnost, vize, inspirace a rovnováha, a navíc vás nesmírně láká kombinace volného tance a jógy a jako bonus trochu hlasové práce, je to víkend vašich splněných přání. V květnu je v Lorienu vždy krásně a ženský kruh, který svou účastí obohatíte, bude velice intenzivní :-).  

Cena celého víkendu je 3.600 a zahrnuje program, vegetariánskou plnou penzi, ubytování v sále na matracích ve vlastním spacáku. 

Zálohu 1.500 Kč je třeba zaplatit do 15.4. na číslo účtu uvedené zde 

Víkendem vás budou provázet 2 ženy, tanec a jóga, voda a země,  Katka Štětková a Lucie Talová.

Katka:  "jsem matkou dvou pozvolna dospívajících dětí a volnému tanci a provázení tanečními víkendy se věnuji již 8 rokem. Založila jsem v Plzni Prostor Spirála, vedu také taneční kroužky a ženský kruh. Téma kořenů mě volá už několik let, ale muselo dozrát a spojit se s tématem křídel. Mojí největší vášní je, jak jinak, tanec ve všech podobách :-), horské říčky a lesy.."   

Lucie: "Na cestu jógy jsem se vydala už docela dávno a stále mě překvapuje, jak hluboká je moudrost celého jógového systému, který vede k poznání sebe sama a k procesu vnitřní proměny. Díky józe nacházím pevnou půdu pod nohama, o kterou se mohu opřít a v klidu se ponořit do blaženého ticha, nebo na které mohu tančit a radovat se ze Života..."