UMĚLCOVA CESTA

3-měsíční (12 týdenní+1) ucelená seberozvojová Cesta za znovuprobuzením a ozdravěním vlastní tvořivosti v pracovním a zejména v osobním životě. Záměrem Cesty je vstoupit znovu do kontaktu se silou vaší vlastní kreativity. Cesta vám pomáhá odhalit vaší vlastní kreativní sílu, přistupovat k ní beze strachu a vyjadřovat ji svobodněji. Formou pravidelných setkávání/sdílení a bohaté samostatné domácí práce, představované zejména psaním ranních zápisků, kdy se ponoříte a poplavete zpět proti proudu času, se budete znovu učit si hrát a popouštět uzdu své fantazii, naučíte se, jak uchopit život veseleji a hravěji do vlastních rukou. Náš samotný život je Cesta, pojďte si jí udělat šťavnatější a plnou barev a netušených možností. Varování! Absolvováním Cesty se vám nenapravitelně změní život :-D

Přihlašujte se zde

____________________________________________

Zpětná vazba některých absolventů Cesty (Cestovatelů):

- (Silva) Cesta mi dala pocit že můžu a dokážu uskutečňovat své nápady, a taky pocit že je důležité je uskutečňovat. Učím se znovu objevovat svá přání a plnit si je. Jsem na sebe hodnější a uvědomuji si že nemusí všechno být hned dokonalé. Díky tomu všemu jsem teď mnohem sebejistější a rozhodnější.

- (Kristýna) Tak co mi cesta přinesla? Úžasně strávený čas. Objevila jsem, kdo jsem, co chci dělat, co mě těší. Je to taková fráze, každý ví, že je to důležité, ale málo kdo ví, jak na to. Tohle pro mě byla naprosto jedinečná cesta, jak tohle objevit. Zjistila jsem, že můžu být během jednoho týdne modelka i potapěč a že život může být pestrý a barevný. Byl to úžasně strávený čas a bylo moc příjemné sdílet tyhle zážitky s ostatními a pozorovat, jak se vyvíjí jejich cesta.

- (Věra, 70 let) Program, který jsem v průběhu tří měsíců s Tebou, a s mými souputnicemi absolvovala, ve mně otevřel dávno zapomenuté a leckdy i netušené schopnosti, a zvýšil tak výrazně kvalitu mého života. Kreslím, píši, realizuji všelijaké nápady beze strachu ze zesměšnění a z ostudy, a prožívám při tom krásnou tvůrčí radost. Když se dílko povede, pak tedy i radost ze zdařilého výrobku.

- (Markéta) Umělcova Cesta mě tak nadchla, že jsem ji spolu s Katkou a ostatními cestovateli protančila rovnou dvakrát a to i doslova! Hravou formou jsem se dostala zpět ke svým snům a touhám a přeskládala si tak i svůj život do mnohem šťastnější podoby. Děkuju a doporučuju!

- (Saša) děkuji za vedení na Cestě, moc se mi to líbilo, bylo to pro mě obohacení, změnil se mi pohled na svět kolem sebe, máš pravdu, že je všechno najednou šťavnatější, aktivity zaměřené na sebepoznání se mi moc líbí, nikdy dřív jsem se tomu nevěnovala tolik, co teď a mám hroznou potřebu to dohnat. Díky Cestě už vím, co chci, taky co mě baví, co mě uspokojuje a lepší se mi s tím žije :o) Tak děkuju, žes mi to umožnila poznat