LOONA DANCE
S sebou: Doporučuji pohodlné oblečení, které nebrání v pohybu, šaty, sukni či legíny a šátek přes boky. Tančíme bosé, s sebou teplé ponožky pro závěrečnou relaxaci. Jedeš-li autem a máš-li doma jogamatku, prosím vezmi ji.

Přihlášení předem na: tereza.slamova@centrum.cz nebo na FB (událost Tereza Slámová) - cca 14 dní před 

Loona dance je prožitkový taneční koncept pro netěhotné ženy. Cílem LD je především uvolnění ženy, nahlédnutí do ženské duše pomocí 4 archetypů ženy, kterými si každá z nás vědomě či nevědomě procházíme během našeho měsíčního cyklu. Při tančení je kladen velký důraz koncentrace na ženskou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě).

Velmi jednoduchými tanečními pohyby vycházející z Orientu, Havaje, Afriky i od šamanů posilujeme a zvědomujeme fyzickou rovinu (svaly, tělo), energetickou rovinu (životní síla) a uvolňujeme či harmonizujeme rovinu emoční/duševní. Zároveň si rozvíjíme pravou hemisféru, jdeme do klidu, do svého středu a zaměřujeme se pozorností do sebe, svého těla, k vnímání sebe sama a svých vnitřních pocitů, které při tanci prožíváme. Je to jednoduše meditace tancem a mnohem, mnohem víc..