TVOŘIVÝ

KRUH ženské MOUDROSTI

SETKÁVÁNÍ ŽEN většinou 40+ 

 5. listopadu 2023

(termíny dalších setkání - 

17.00 - 20.00

Cena večera 350 Kč

Budeme se hýbat, tančit, hovořit i tvořit, nořit se do sebe, budeme sdílet svoji "cestu" k síle a pravdě každé z nás skrze bránu menopauzy.

Vytvoříme společně prostor a čas pro to, abyste se mohly cítit "doma" ve vašem těle, jaké je a přijmout váš příběh takový, jaký je. Menopauza nám k tomu dává velkou příležitost.

Setkání je otevřené všem ženám, které jsou v období (peri)menopauzy nebo je téma zajímá, tj. většinou 45+, ale mohou i mladší ženy.

Na sebe pohodlné oblečení, vhodné k pohybu i k sezení na bobíku na zemi, třeba volná dlouhá sukně nebo volné pohodlné kalhoty. Zápisník a tužku. Šátek na zavázání očí. Další pokyny dostanete po příhlášení.

POKUD MÁTE K TOMUTO TÉMATU NĚJAKOU NALÉHAVOU OTÁZKU V DOBĚ MEZI KONÁNÍM KRUHU, OBRA´´TE SE NA MĚ PŘÍMO MAILEM NEBO TELEFONICKY (KONTAKTY JSOU NA STRANĚ - KONTAKT). TAKÉ SE MŮŽETE PŘIDAT DO MÉ FCB SKUPINY "MENOPAUZA JAKO CESTA K PRAMENI ŽENY"Setkáním vás budou provázet Kateřina Štětková a Kamila Koberlová, "vděčné menopauzérky"


 

Pro inspiraci připojuji záznam z debaty na festivalu Avatar, kde jsme se s Terezií Dubinovou tématu menopauzy dotkly více, než bylo v plánu :-D

PŘIHLÁŠKA NA KRUH MOUDROSTI 5.11.2023